הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

עיסוק בנדל”ן מחייב מחשבה על העתיד, תכנונו, שאיפה לחדשנות ויצירתיות ויותר מכל מחויבות ואחריות לאנשים ולסביבה בה הם חיים ופועלים.
אנו ברותם שני משלבים את כל אלה בכל מה שאנחנו עושים בכל יום מאז הקמת החברה, כדי לבנות את המחר.

חברת רותם שני הוקמה בשנת 1996 על ידי אבי טוריסקי ודידי (יהודה) ידידיה, המנהלים אותה. החברה נסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב ונחשבת לאחת החברות היצירתיות והחדשניות בתחום הנדל”ן בישראל.

img-2

פעילותנו מתמקדת בייזום תכנון והקמה של פרויקטים למגורים בישראל, באמצעות עסקאות קומבינציה, תמורות והתחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ”א38/1 ו- תמ”א 38/2), המגלמות פוטנציאל השבחה מיטבי ב- 360 מעלות: לבעלי הקרקע, לחברה ולרוכשי הדירות.

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות, על כל היבטי הפרויקט משלב האיתור והיזום, דרך התכנון, השיווק, והבניה ההקמה וכלה בניהול מערכת יחסים ארוכת שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.
על ביצוע הפרויקטים שלנו אמונים אנשי המקצוע והחברות המובילות בישראל, המיישמים טכנולוגיות, חומרים ושיטות בנייה מתקדמות. כל אלה, תחת ניהול ופיקוח הנדסי צמוד של מנהלי החברה.

תודעת השירות ברותם שני נועדה לייצר חווית לקוח איכותית אמינה וזמינה לאורך כל ציר הזמן, המאופיינת בביטחון, שקט נפשי, זמינות ואמינות.

אנו ברותם שני מתמקדים בכם שותפינו ולקוחותינו. אנו מאמינים כי יצירת ערך ורווח ממנו נהנים כולם היא הקרקע הפורייה והיציבה ביותר להצלחה עסקית, ולמוניטין המגדיר אותנו כאחת החברות הציבוריות המובילות בתחום הנדל”ן.

פעילותנו מתמקדת בייזום תכנון והקמה של פרויקטים למגורים בישראל, באמצעות עסקאות קומבינציה, תמורות והתחדשות עירונית (פינוי בינוי, תמ”א38/1  ו- תמ”א 38/2), המגלמות פוטנציאל השבחה מיטבי ב- 360 מעלות: לבעלי הקרקע, לחברה ולרוכשי הדירות.

אבני הדרך שלנו להצלחה

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה
וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.
Play Video

בעלי הקרקע משתפים באירוע הנחת אבן פינה - ROTEM SHANI RESORT, נתניה

Play Video

ארנון גרוס חלומות מגשימים - ברנדייס, רעננה

Play Video

בעלי הקרקע משתפים באירוע הנחת אבן פינה - רחל, גבעתיים

Play Video

בעלי הקרקע משתפים באירוע הנחת אבן פינה - We R רעננה

Play Video about רותם שני גני תקווה

הרוכשים שלנו מרוצים - שכונת רותם שני גני תקווה