מגזין נדל"ן

חדשות אחרונות

img-3

התחדשות עירונית מהווה הזדמנות להוביל התייעלות עירונית משמעותית ושביעות רצון בקרב התושבים. איך עושים את זה נכון?

איך שמים את הדייר במרכז ויוצרים חווית מגורים שלמה? כדי ליצור מתחמי מגורים פורצי דרך יש לשים דגש על 5 היבטים מרכזיים אשר שמים זרקור על הדייר והסביבה.

קהילתיות, טבע וחינוך הם המאפיינים הבולטים של העיר. חווית המגורים בבית שמש היא שילוב ייחודי של מגורים פרבריים וקהילתיים יחד עם קרבה לערים מרכזיות, חברתנו זיהתה את הפוטנציאל הרב שיש לעיר להציע ובחרה להקים מתחם מגורים מודרני עם תכנון ופיתוח סביבתי חסר פשרות.

אסף אריכא, סמנכ"ל התכנון שלנו, בן 47 גר ברמת השרון ומוביל ביד רמה את מחלקת התכנון שלנו בחברה,
עם מי היה רוצה לשבת לקפה? מה הפרויקט המשמעותי הכי חשוב שעשה בחברה? מה מקורות ההשראה שלו? כל זאת תגלו בכתבה.

כתבות וידאו

צפו באירוע הנחת אבן פינה מרגש בפרויקט WE R הגדוד העברי רעננה בנוכחות ראש עיריית רעננה חיים ברוידא אשר חושף את המסע של בעלי הדירות, צוות התכנון ,מייסדי ונציגי רותם שני שהתכנסו ושיתפו אותנו בחוויות לאורך הדרך עד להריסת הבניינים.
חלומות מגשימים – ליווינו את ארנון גרוס בעל דירה בפרויקט ברנדייס רעננה עד לכניסתו לדירה החדשה. גרוס שיתף אותנו בזכרונות ילדותו ברחוב ברנדייס, החלום לבית החדש, החיבור עם חברת רותם שני ולבסוף ברגע המיוחל – החלום שהתגשם.
הכירו את שכונת רותם שני בגני תקווה – אחד היישובים המבוקשים באזור המרכז. חברתנו התמקדה בתכנון ובאיכות הבניה כך שכל הדירות בפרויקט נמכרו טרם מועד האכלוס.

פופולאריות

שלושת האתגרים המשמעותיים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית מתכנסים לשלושה נושאים עיקריים: גיוס הדיירים, אתגרי התכנון ויצירת חווית מגורים עדכנית. אנחנו ברותם שני נוגעים בכל הרבדים בתהליך.

למה אחת התוכניות המשמעותיות במדינה עתידה להגיע לסיומה? הזדמנות אחרונה ליהנות מיתרונות תמ"א 38, גלו האם אתם עדיין זכאים להגיש בקשה לתוכנית זו.

לגור בסביבת מגורים אידיאלית באחת הערים האיכותיות ביותר בגוש דן. משפחות רבות לא מוכנות להתפשר על חווית המגורים ולבחור את הטוב ביותר, שכונת רותם שני בגני תקווה סיפקה מענה לכל הסטנדרטים של סביבת מגורים מושלמת.

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.