מגזין נדל"ן

חדשות אחרונות

רותם שני RESORT נתניה בצפון מערב נתניה 250 מ' מהים

שכונות רבות ברחבי הארץ שהיו מוזנחות עברו מתיחת פנים רצינית. אז אילו שכונות מוזנחות הפכו לסופר מבוקשות, באלו שכונות מתחדשות המחירים עלו בעשרות אם לא מאות אחוזים?

 

הגיע הרגע המאושר – קניתם דירה והגיע הזמן לקחת משכנתא, יש רק בעיה אחת: אין לכם מושג איך לגשת לבנקאי, לנהל מו"מ ולקבל את התנאים הטובים ביותר. ריכזנו לכם את הכל בכתבה אחת פשוטה שכל אחד יוכל להבין, הגיע הזמן להכיר את המושגים שאתם חייבים לדעת לפני שיהיה מאוחר מדי.

כתבות וידאו

הצצה לתכנון והפיתוח הסביבתי של השכונה המודרנית והמתחדשת בלב בית שמש. התוכניות הוצגו בכנס התנעת הפרויקט בפני הדיירים.
צפו באירוע הנחת אבן פינה מרגש בנוכחות ראש עיריית רעננה חיים ברוידא אשר חושף את המסע של בעלי הדירות, צוות התכנון, מייסדי ונציגי רותם שני לאורך הדרך.
חלומות מגשימים – ליווינו את ארנון גרוס בעל דירה בפרויקט ברנדייס רעננה עד לכניסתו לדירה החדשה. גרוס שיתף אותנו בזכרונות ילדותו ברחוב ברנדייס, החלום לבית החדש, החיבור עם חברת רותם שני ולבסוף ברגע המיוחל – החלום שהתגשם.
רגע לפני הריסת הגדוד העברי 12-14 רעננה, במתחם WE R עצרנו את הזמן לרגע ויצרנו מיצג אומנות המקבץ את הזכרונות לידי ONE PIECE OF ART.

פופולאריות

שלושת האתגרים המשמעותיים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית מתכנסים לשלושה נושאים עיקריים: גיוס הדיירים, אתגרי התכנון ויצירת חווית מגורים עדכנית. אנחנו ברותם שני נוגעים בכל הרבדים בתהליך.

למה אחת התוכניות המשמעותיות במדינה עתידה להגיע לסיומה? הזדמנות אחרונה ליהנות מיתרונות תמ"א 38, גלו האם אתם עדיין זכאים להגיש בקשה לתוכנית זו.

לגור בסביבת מגורים אידיאלית באחת הערים האיכותיות ביותר בגוש דן. משפחות רבות לא מוכנות להתפשר על חווית המגורים ולבחור את הטוב ביותר, שכונת רותם שני בגני תקווה סיפקה מענה לכל הסטנדרטים של סביבת מגורים מושלמת.

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.