Blog

5 כוכבים בהתחדשות עירונית

כשמתווה הוא חלק כל כך עיקרי מהפעילות שלנו, הוא לגמרי הכוכב שלנו – קבלו את 5 הכוכבים שלנו כשאנו פועלים בהתחדשות עירונית בישראל.

מערכת | רותם שני

img-2

התחדשות עירונית זהו מסע שבו היזם והדיירים צועדים יחדיו לעבר מטרה משותפת הדורש מקצועיות, שירותיות ותכנון בלתי מתפשר. אלו חמישה סעיפים שמסכמים את המתווה שאנו בוחרים כל פעם מחדש:

מסע משותף בדרך להצלחה
בעלי הדירות הם השחקנים החשובים ביותר בהתחדשות עירונית. הבנת הצרכים, הרצונות והחזון שלהם מהווים את המפתח ליוזמת והשלמת הפרויקטים.
לכן אנו ברותם שני מתחילים כל פרויקט בשיח אינטימי, המוביל ללימוד מעמיק של הצרכים, החלום והאתגרים האישיים של הדיירים. יחד אנו בונים את החזון לפרויקט ומנהלים אותו, תוך שיח המתאפיין ביושרה, כבוד הדדי ושותפות אינטרסים של ממש.

בעלי הדירות מקבלים יותר
ניסיוננו המוצלח בהתחדשות עירונית מראה כי לצד התמורות שכל אחת ואחד מבעלי הדירות מקבל, השאיפה המשותפת היא לקבל ערך מוסף משותף לכולם. ערך זה מתבטא בתפיסה תכנונית מתקדמת, המייצרת עבורם סביבת מגורים חדשנית ויצירתית, המתייחסת לבניינים, לחללים המשותפים ולסביבה שעוטפת אותם. השילוב בין התמורה הפרטנית ובין יצירת סביבת מגורים חדשנית ויוקרתית, מנצחת בכל פעם.

img-3

האתגר מניע אותנו
הדרך בחלק ניכר מהפרויקטים שלנו החלה בפגישה עם דיירים שניסו לקדם פרויקטים ללא הצלחה מול יזם אחד או יותר. בחלק ניכר מהמקרים הצלחנו לפצח את האתגרים שהערימו קשיים בפרויקטים האלה באמצעות מחשבה יצירתית, פתרונות חדשניים הנשענים על המומחיות והניסיון של הצוותים שלנו ויותר מכל על התשוקה שלנו למקצוע, הנחישות והיצירתיות שלנו.

התחדשות אישית, משפחתית, קהילתית ו… עירונית
התחדשות עירונית כשמה כן היא: היא כוללת הרבה יותר מהדירה והבניין, ונמתחת לקהילה, לרחובות ולעיר. אנו ברותם שני מכירים מקרוב את ההשפעה המיטיבה של הפרויקטים שלנו על הקהילה והסביבה העירונית. בכל אחד מהפרויקטים שלנו, אנו מתכננים ובונים מרחבים קהילתיים שמטרתם להעניק לבעלי הדירות את התשתיות העדכניות והמיטביות המתאימות ביותר עבורם, ברמה האישית, המשפחתית והקהילתית.
בין אם מדובר בגינות קהילתיות, מרחבי wellness בחלל הפתוח, או גינות משחק, בכל אחד מהפרויקטים שלנו, אנו לומדים את הצרכים והרצונות הספציפיים של כל קהילה ומעניקים לה חזון ייחודי ומעצים.

img-4

לחיי הזיכרונות שבדרך
הבית שלנו הוא המקום שבו נכתבת ההיסטוריה האישית והמשפחתית שלנו, וכל פינה בו טומנת בחובה סיפורים, זיכרונות ורגשות.
בבואנו לקדם פרויקטים בהתחדשות עירונית אנו מקדשים את ההיסטוריה שלכם, מכירים בערכה ומתחייבים להעניק לכם את המקום הטוב ביותר ליצור את הזיכרונות והחוויות הבאים: דירה מעוצבת ומפנקת, בניין יוקרתי ומודרני, סביבת מגורים חדשנית, מטופחת ומעצימה.

img-5

תערוכת זכרונות - פרויקט WE R רעננה

© כל הזכויות שמורות
לרותם שני יזמות והשקעות בלבד

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר.
כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו”ב,
אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך.
יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת “רותם שני אלה” נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו”מ משפטי.   טל”ח.

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר. כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו”ב, אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך. יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת “רותם שני אלה” נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו”מ משפטי.   טל”ח.


© כל הזכויות שמורות לחברת רותם שני יזמות והשקעות בלבד

img-10

מועדון הלקוחות של קבוצת רותם שני, מעניק לכם גישה מוקדמת למבצעי פריסייל ומחירים חד פעמיים לרכישת דירה, הטבות בלעדיות במגוון בתי עסק והנחות שוות ממתינות רק לכם.

לקבלת ההטבות השאירו פרטים