האנשים שלנו עותק

ההון האנושי שלנו מורכב מאנשי המקצוע המובילים, המנוסים והמצליחים בענף הנדל"ן בישראל
ומהווה את הבסיס להיותנו לאחת החברות המובילות בתחום.

ההון האנושי שלנו מורכב מאנשי המקצוע המובילים, המנוסים והמצליחים בענף הנדל"ן בישראל ומהווה את הבסיס להיותנו לאחת החברות המובילות בתחום.

img-2

דידי ידידיה

מייסד מנכ"ל ובעלים

"רותם שני תהפוך בעשור הקרוב לאחת מעשר החברות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל, בזכות המיקוד והמומחיות שפיתחנו, ובאמצעות מימוש פוטנציאל הצמיחה שלנו"

אלוף משנה במילואים ובוגר מנהל עסקים והתמחות במימון במכללה למנהל, פעיל בתחום הנדל"ן מתחילת שנות ה90 של המאה הקודמת ובעל ניסיון רב. דידי הקים את "רותם שני" בשנת 1996 יחד עם אבי טוריסקי, שותפו לניהול החברה.
דידי, אמון על הובלת תחומי הליבה של רותם שני, לרבות: בניית התשתית הארגונית והפיננסית, ניהול ופיקוח על צוותי הפיתוח העסקי , התכנון, ההנדסה של הפרויקטים שלה, וניהול ההיבטים הכרוכים בהיותה חברה ציבורית הרשומה בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

img-3

אבי טוריסקי

מייסד יו"ר דירקטוריון ובעלים
"היכולות המקצועיות שלנו, התשוקה להמשיך ולהוביל את תחום הנדל"ן, לצד המוניטין ושביעות הרצון של לקוחותינו, מהווים בסיס איתן לצמיחת החברה והרחבת הפעילות שלה"
בוגר אוניברסיטת תל אביב בפקולטה לכלכלה ומנהל עסקים. טוריסקי, שנולד בישראל וגדל בצרפת, החל את הקריירה שלו בתחום הנדל"ן המניב בצרפת, ועם חזרתו לישראל הקים את אחת החברות החלוצות בתחום שיווק הנדל"ן, עד להקמת רותם שני עם שותפו לניהול החברה, דידי ידידיה, בשנת 1996. טוריסקי, מוביל את הנהלת החברה ואת המטה שלה, ואמון על הקשר עם שותפי החברה" בעלי הקרקע והנכסים, ועל תחומי השיווק, המכירות, התכנון, ההנדסה והפיקוח.