הסיפור שלנו

הסיפור שלנו

היכולות המקצועיות שלנו, התשוקה להמשיך ולהוביל את תחום הנדל”ן, לצד המוניטין ושביעות הרצון של לקוחותינו, מהווים בסיס איתן לצמיחת החברה והרחבת הפעילות שלה

חברת רותם שני, שהוקמה על ידי אבי טוריסקי ודידי ידידיה בשנת 1996, נחשבת לאחת החברות היצירתיות והחדשניות בתחום הנדל”ן בישראל.

img-2

הצמיחה המשמעותית וצבר הפרויקטים ההולך וגדל של החברה בשנים האחרונות הובילו להנפקה המוצלחת בבורסה לניירות ערך בינואר 2021, ההנפקה מאפשרת את מיצוי פוטנציאל הצמיחה, העצמת פעילות החברה ואיתנותה הפיננסית. פעילותנו מתמקדת בלב אזורי הביקוש במרכז הארץ, באמצעות איתור ורכישת קרקעות, עסקאות קומבינציה ופרויקטים בהתחדשות עירונית, המגלמות פוטנציאל השבחה מיטבי ב- 360 מעלות: לבעלי הקרקע, לחברה ולרוכשי הדירות.
תכנון הפרויקטים שלנו מצטיין בחדשנות, התייחסות מלאה לכלל הפרטים המרכיבים את חווית המגורים, ובגמישות המאפשרת לרוכשים להגשים את החזון הביתי שלהם.
על ביצוע הפרויקטים שלנו אמונים אנשי המקצוע והחברות המובילות בישראל, המיישמים טכנולוגיות, חומרים ושיטות בנייה מתקדמות. כל אלה, תחת ניהול ופיקוח הנדסי צמוד של מנהלי החברה.
תודעת השירות ברותם שני נועדה לייצר חווית לקוח איכותית אמינה וזמינה לאורך כל ציר הזמן, המאופיינת בביטחון, שקט נפשי, זמינות ואמינות.

פעילותנו מתמקדת בלב אזורי הביקוש במרכז הארץ, באמצעות איתור ורכישת קרקעות, עסקאות קומבינציה ופרויקטים בהתחדשות עירונית, המגלמות פוטנציאל השבחה מיטבי ב- 360 מעלות: לבעלי הקרקע, לחברה ולרוכשי הדירות.

הדרך שלנו

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה
וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.

הצלחתנו נובעת מהקפדה חסרת פשרות על כל היבטי הפרויקט, משלב האיתור, דרך הייזום, התכנון, השיווק והבניה וכלה בניהול מערכות יחסים ארוכות שנים עם בעלי הקרקע והרוכשים.
נגן וידאו

אירוע הנחת אבן פינה - ברנדייס, רעננה

נגן וידאו

אירוע הנחת אבן פינה - ROTEM SHANI RESORT, נתניה

נגן וידאו

אירוע הנחת אבן פינה - רחל, גבעתיים

נגן וידאו

רותם שני מתמקדים בך - השותפים שלנו לדרך ממליצים