תמ״א 38/2

״ חברת רותם שני היתה הכי אטרקטיבית והכי רצינית וכל בעלי הדירות הצביעו פה אחד להתקדם איתם, לא טעינו! הם הולכים להרוס 4 בנינים ולהקים שני בנינים בני 6 קומות בסהכ .התחלנו את התהליך לפני כ-3 שנים אני חושב שזה שיא הבניין לידנו התחיל תהליך דומה ב2014 ואיפה אנחנו היום ואיפה הם״
איציק קסלר מבעלי הדירות – מתחם רחל גבעתיים 

תמ”א 38/2 - הריסה ובניה מחדש

חברתנו מובילה בהצלחה פרויקטים בהתחדשות עירונית מאז 1998 , שנים טרם כניסתה לתוקף של תמ״א 38 . מאז ועד היום הצלחנו לטוות וליישם חזון חדש הנמתח מחדרי הבית, לכל הבניין ולסביבה העירונית המקיפה אותם.
האמון ושביעות הרצון של מאות השותפים שלנו בפרויקטים השונים, כמו גם של לקוחותינו בדירות החדשות, הם אלה הכותבים את סיפור ההצלחה שלנו.

הניסיון המוכח ורב השנים שלנו בכל המתווים להתחדשות העירונית, לצד האיתנות הפיננסית שלנו, מאפשרים לנו לקדם מספר משמעותי של פרויקטים ומבטיחים לכם ראש שקט ובטחון מלא בכל התהליך, מהמפגש הראשון ועד לכניסה אל דירה החדשה שלכם.

הצלחתנו מבוססת על היכרות מעמיקה עם הוראות התכנון המקומיות, תכנון יצירתי, גמישות ואיתנות עסקית ופיננסית,כל אלה כדי להבטיח השלמה מיטבית של כלל הפרויקטים שלנו לצד הקפדה חסרת פשרות על איכות הבניה, הגימור ולוחות הזמנים לאכלוס.

הגדוד העברי רעננה, שנת 1990

הגדוד העברי,  רעננה

השותפים שלנו לדרך ממליצים

בעלי הקרקע והנכסים, הם השותפים האסטרטגיים שלנו. איתם אנו יוצרים ומקדמים עסקאות מוצלחות עבור כל הנוגעים בדבר.
התקשורת שלנו עימם מבוססת על יושרה, אמינות ושותפות אמיתית לדרך שנועדה לייצר תשואה עודפת המיטיבה איתנו ואיתם.​

בעלי הקרקע והנכסים, הם השותפים האסטרטגיים שלנו. איתם אנו יוצרים ומקדמים עסקאות מוצלחות עבור כל הנוגעים בדבר. התקשורת שלנו עימם מבוססת על יושרה, אמינות ושותפות אמיתית לדרך שנועדה לייצר תשואה עודפת המיטיבה איתנו ואיתם.​

נגן וידאו

בעלי הקרקע משתפים באירוע הנחת אבן פינה - רחל, גבעתיים

נגן וידאו

אירוע הנחת אבן פינה - We R רעננה


פרויקטים נבחרים
בתמ"א 38/2

היתרונות שלנו, הרווח שלכם

אנו מאמינים כי השילוב של חמשת היתרונות המבדלים שלנו משמעותיים והם אלה ההופכים את הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית ברותם שני להצלחה גדולה.

הצלחתנו בתחום ההתחדשות העירונית ,מבוססת על היכרות מעמיקה עם הוראות התכנון המקומיות, תכנון יצירתי, גמישות ואיתנות עסקית ופיננסית, המבטיחות השלמה מיטבית של הפרויקטים שלנו.

כיצד אפשר לעזור לך?