Blog

87% מבעלי הקרקע ממליצים לחברים לבצע עסקה מול רותם שני

בעלי הקרקע בפרויקט גני תקווה מרוצים עד מאוד, בואו לגלות מה מידת שביעות רצונם בנוגע לשאלות שונות ופרמטרים שונים החשובים לנו כחברה יזמית.

מחלקת שירות וקשרי קהילה ערכה סקר בשיתוף חברת הסקרים "קשרי קהילה – כשפרויקטים נוגעים באנשים"  בקרב בעלי הקרקע והרוכשים בפרויקט גני תקווה.

כחלק מאמונה שבעלי הדירות הם השותפים שלנו חשוב לנו לשמוע את דעתם הכנה בנוגע לתהליכים השונים.

מטרות הסקר:

 • הערכת מידת שביעות רצונם של בעלי הקרקע מהשירות של רותם שני.
 • זיהוי תחומים לשיפור ולשימור ולנוכח כך להגדיר מתווה ופעולות להמשך.
 • זיהוי חולשות וחוזקות של המחלקות השונות פנים ארגוני וחוץ ארגוני.
 • זיהוי צרכים ודרישות שאינם סופקו.
 • יישום השיפורים בעקבות תוצאות וממצאי הסקר.
 • מענה הסקר על ידי בעלי הקרקע בוצע מרצונם החופשי.

 

פרויקט גני תקווה הינו פרויקט רחב היקף המונה 6 בניינים ומהווה שכונה חדשה בעיר עם חווית מגורים חדשה ואיכותית סביב פארק רחב ידיים.

שכונת רותם שני גני תקווה

שכונת רותם שני גני תקווה

להלן ממצאי הסקר של בעלי הקרקע בפרויקט גני תקווה:

חלק א' – תהליך הרכישה

נבדקה מידת שביעות רצונם של בעלי הקרקע מעסקת הקומבינציה בנוגע לתהליך הכללי, לתכנית הדירה ולמשא המתן עד לחתימת ההסכם. ניתן לראות כי שביעות רצונם גבוהה ביותר מההליך ואין בעלי קרקע אשר אינם מרוצים.

כ 100%- מבעלי הקרקע היו מרוצים 25% ומרוצים מאוד 75%  מהתוכנית שקיבלו בעסקה.

כ 100%- מבעלי הקרקע היו מרוצים 50% ומרוצים  50% מאוד מהתהליך בכללי.

לקוחות מרוצים וממליצים על רותם שני

שכונת רותם שני גני תקווה - רותם שני חברת יזמות נדל"ן מובילה בהתחדשות עירונית

שכונת רותם שני גני תקווה

חלק ב – שביעות רצונם של בעלי הקרקע מחברת רותם שני כחברה יזמית

נבדקה מה מידת שביעות רצונם של בעלי הקרקע מחברת רותם שני כחברה יזמית- בעיקר בהתנהלות מול מחלקות החברה ומההליכים השונים הכוללים בפרויקט מורכב זה.

בעלי הקרקע היו מרוצים עד מרוצים מאוד מרותם שני כחברה יזמית,

בעיקר ממחלקת הכספים בחברה ועד למגוון הרחב בבחירות שהוצע מבחינת הסטנדרט.

סה"כ כ-75% מרוצים בנושאים הללו.

ניכרת שביעות רצון כללית משירות הלקוחות, המחלקה המשפטית והשקט הנפשי והבטחון האישי בהתנהלות מול חברת רותם שני.

בעלי הקרקע מרוצים וןממליצים על רותם שני

לובי בניין - שכונת רותם שני גני תקווה- הלקוחות ובעלי הקרקעות יצאו מרוצים וממליצים על החברה

לובי בניין – שכונת רותם שני גני תקווה

חלק ג' – מה מידות שביעות רצונם של בעלי הקרקע מחלקו של הקבלן בפרויקט

בעלי הקרקע היו מרוצים 37.5% עד מרוצים מאוד 62.5% מעריכת הפרוטוקול הסופי מול הקבלן.

איכות השירות הייתה מעולה – עם זמינות לשאלות ועזרה, הצוות טיפל בצורה כנה בבעיות אשר נפתרו יחסית מהר.

בעלי הקרקע היו מרוצים מרמת השירות של הספקים (אלומיניום, דוד שמש, קרמיקות, דלתות, שיש, מטבח ומזגנים.  כאשר הבולטים ביותר משביעות רצון גבוהה היו ספקי הקרמיקה ודוד השמש.

ניכר כי שביעות רצון גבוהה יחסית מתוכנית הדירה שקיבלו בעסקה, ומהתהליך בכללי.

שביעות רצון של הקבלן מבעלי הקרקעות בפרויקטים של רותם שני.

לסיכום, נשאלו בעלי הקרקע בפרויקט לגבי שביעות רצונם בנוגע לתהליך עסקת הקומבינציה.

באופן כללי, בעלי הקרקע היו ממליצים לחבריהם לבצע עסקה מול חברת רותם שני ברוב גורף של 87%.

בנוסף, חלק ממשיבי הסקר הינם רוכשי דירה בפרויקט,

ניכר לראות כי הינם מרוצים מהליך הרכישה ושביעות רצונם באה לידי ביטוי באופן הבא:

מבחינת היחס של חברת רותם שני:

"זמינות ורצון כנה לפתור בעיות"- "ממליצה מכיוון שרותם שני יזם עם מוניטין וותק רב שנותנים ונתנו תחושה טובה לאורך כל הדרך"

"העובדים הישירם של החברה נחמדים ואמינים"

"נותנים ביטחון"

 

מבחינת התכנון של חברת רותם שני בפרויקט:

"רמת הביצוע והיישום מאוד גבוהים ככה שאני רואה לנכון להמליץ על החברה"

"מרוצה מאוד מתכנון וגימור הדירה".

"סטנדרט גבוהה של בניה, ספקים נותני שירות תכנון הדירה, סיוע לאורך כל הדרך למרות שלעיתים כלל עצבים ומריבות וריבוי טלפונים לספקים, לנציגי הקבלן"

"סטנדרט גבוה, יחס סביר, ספקים ברמה גבוה"

לסיכום

בעלי הקרקע הינם מרוצים מעסקת הקומבינציה שבוצעה, מיחס ושירות של חברת רותם שני מולם וכן מהתוצאה הסופית.

רוכשים גם הם מרוצים ומסופקים הן מהיחס והן מהספקים בפרויקט.
ניכרת תחושה של בטחון ושקט נפשי, שיש מישהו בחברה שמקשיב ומטפל בפניות, של הבנה הכלה ואמפתיה מולם בכל תהליך ובכל שלב.
תחושה זו ניכרת בשיתוף הפעולה של המשיבים לסקר, ובהתנהלות היום יומית שלנו מול בעלי הקרקע ומול הרוכשים.

 

השאירו פרטים לקבלת מידע אודות פרויקטים בשיווק

אולי יעניין אותך גם

© כל הזכויות שמורות
לרותם שני יזמות והשקעות בלבד

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר.
כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב,
אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך.
יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר. כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב, אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך. יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.


© כל הזכויות שמורות לחברת רותם שני יזמות והשקעות בלבד

תקנון האתר- רותם שני

ברוכים הבאים לאתר של חברת רותם שני (להלן: "החברה"). הגישה לאתר זה או כל אתר שהוקם ו/או יוקם ע"י החברה, לבדה או בשיתוף עם אחרים בהתאם לשיקול דעתה של החברה (להלן: "האתר"), והשימוש בו, כפופים לתנאים המפורטים מטה (להלן: "תנאי השימוש"). תנאי השימוש מסדירים את היחסים בין החברה לבין כל אדם המשתמש ו/או גולש ו/או צופה ו/או עושה שימוש בדרך אחרת באתר ובמידע המצוי בו (להלן: "משתמש"), ומהווים חוזה התקשרות בינך לבין החברה. אנא הקפד לעיין בתנאי השימוש באתרנו מאחר ועצם גישתך אליו, השימוש והפעילות שלך באתר מהווים הסכמה בהתנהגות לתנאי השימוש באתר ללא כל הגבלה ו/או הסתייגות. ככל ואינך מסכים לאחד או יותר מתנאי השימוש, הנך מתבקש שלא לבצע כל שימוש באתר. האמור בתקנון זה בלשון זכר יחיד נועד לשם הנוחות בלבד, ומתייחס לגברים ונשים כאחד.

 1. כללי
 • האתר מוצע לציבור כמות שהוא (As Is) ומכיל את כל המידע המופיע בו ובין היתר מידע אודות החברה, פרויקטים שביצעה החברה, תמונות וסרטונים, כתבות ופרסומים שונים. החברה עושה כל שביכולתה לעדכן את המידע על מנת שיהיה מדויק אך יתכן כי המידע אינו שלם או לא מעודכן ומדויק. כמו כן, ייתכן כי יהיו באתר טעויות קולמוס או טעויות טכניות אחרות ביחס למידע המופיע בו והחברה אינה אחראית לאי דיוקים או היעדר עדכון או חוסרים ביחס למידע ולמשתמש לא תהיה כל טענה בקשר לכך.
 • תמונות, שרטוטים, תרשימים, הדמיות ועיצובים שונים המתוארים או מוצגים באתר הינם לצורך המחשה בלבד, אלא אם נאמר אחרת, וייתכנו הבדלים בין המוצגים באתר לבינם בפועל. ככל ותתגלה אי התאמה בין המידע באתר לבין מסמכי החברה הרשמיים, לרבות מידע שמסרו עובדי החברה, בכתב או בעל פה, המידע הנמצא במשרדי החברה ובמסמכיה הרשמיים הוא זה שייחשב כנכון.
 • החברה זכאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מראש, לעדכן ו/או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. כל שינוי בתנאי השימוש יכנס לתוקף מיד עם פרסומו.
 • תנאי השימוש חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו, באמצעות מחשב ו/או כל אמצעי תקשורת אחר.
 1. הגנה על פרטיות ומאגרי מידע

  נושאים אלו מוסדרים במסמך מדיניות הפרטיות הקיים באתר.

 1. זכויות יוצרים וקניין רוחני
  • האתר והמידע המפורט בו, לרבות עיצובו, תוכנו וכן השרטוטים, התרשימים, האיורים, התמונות השמות וסימני המסחר וכל מידע אחר המופיע בו (להלן: "המידע"), מוגנים על ידי זכויות יוצרים ומהווים קניינה הבלעדי של החברה או של צדדים שלישיים אשר התירו לחברה לעשות בהם שימוש באתר. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש במידע ולא להכניס בו שינויים, ו/או לעבד, לערוך, להעתיק, לפרסם, לשכפל, להציג בפומבי ולמכור כל חלק מהמידע, ללא הסכמה מפורשת בכתב ומראש של החברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש הנוגד את דיני זכויות היוצרים וכל דין זר ו/או אמנה בינלאומית.
  • סמל החברה, שמה, שם האתר וכל סימן אחר של החברה (בין אם נרשם ובין אם לאו), מהווים רכוש בלעדי של החברה והשימוש הינו שימוש בלעדי לחברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה אשר עלולה להוות פגיעה בזכויות הקניין על סימני המסחר.
 1. קישורים אלקטרוניים לאתרים אחרים (Links)

  באתר החברה עשויים להופיע קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים על ידי החברה. יובהר כי קישורים אלו נועדו לנוחיותך בלבד ואין לחברה כל שליטה על אתרים אלה ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים באתרי אינטרנט אלה. אין בהכללת קישורים לאתרים אחרים כדי להעיד על תמיכה בתוכן של אתרים אלה, או על כל קשר לאתרים אלה או למפעיליהם. החברה אינה מתחייבת לתקינות הקישורים או לכך שהקישור מתכוון לאתרים אשר אליהם מתיימרים המצביעים האלקטרוניים לקשר. לחברה שיקול דעת בלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.

 2. חובות המשתמש

  המשתמש מתחייב לבצע כל שימוש באתר בהתאם להוראות בתקנון זה ובתום לב. מבלי לגרוע מהאמור, השימוש באתר יעשה בכפוף לכל דין ובהתאם להנחיות החברה ו/או מי מטעמה וכן מצהיר ומתחייב כי בכניסתו לאתר יימנע מכל פגיעה בחברה ו/או בצדדים שלישיים באמצעות השימוש עצם כניסת המשתמש לאתר ופעילותו בו מצביעים על הסכמתו והתחייבותו לפעול או להימנע מלפעול כדלקמן:

 • המשתמש מתחייב שלא לבצע באתר פעולות אשר עלולות להגביל ו/או למנוע ממשתמשים אחרים את השימוש באתר, ולא לבצע כל שימוש שאינו תואם כל דין.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אשר אסור לפרסום בשל היותו מהווה איום, עלבון, הוצאת דיבה, גזענות.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר ללא הסכמה מראש ובכתב של החברה.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר אשר עלול להפר כל זכות קניינית של אחר או זכויות להגנת הפרטיות של אחר.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש מסחרי במידע ובתוכן של האתר ו/או בחלק מהם ולעשות שימוש פרטי ואישי בלבד.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שינוי ו/או להתערב בקוד המקור של האתר ולא לעשות כל שימוש אשר עלול להוות שינוי או מחיקת המידע המוצג באתר או לגרום לשיבוש פעילותו.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשדר, להפיץ מידע הכולל וירוס אשר עלול לחבל.
 • המשתמש מתחייב לשפות ולפצות את החברה, מיד עם דרישתה, בכל מקרה בו החברה תחשוש כי שימוש של המשתמש אינו מתיישב עם תנאים אלו ו/או כל דין וכן בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף וכל הוצאה שייגרמו לה בקשר לתביעה ו/או לדרישה הנובעות מהפרת תנאי השימוש באתר.
 • המשתמש מסכים, כי מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של החברה, במקרים בהם החברה תחשוש כי שימוש המשתמש באתר אינו מתיישב עם הוראות תנאי השימוש ו/או הוראות כל דין, תהא החברה רשאית לבצע כל פעולה על מנת להגן על קניינה ו/או על זכויותיה ו/או זכויות משתמשים אחרים וכן תהיה רשאית החברה להתחקות אחר השימוש של המשתמש באתר ולמנוע מהמשתמש גישה לאתר. עוד יובהר כי החברה תהא רשאית להעביר את דפוסי התנהגות המשתמש באתר וכן פרטים לגבי זהותו לצדדים שלישיים אשר יוכיחו, להנחת דעתה של החברה, כי הינם נפגעים מפעילותו המפרה של המשתמש.
 1. אחריות
 • השימוש באתר החברה הינו על אחריות המשתמש בלבד.
 • המשתמש מצהיר כי הוא מודע לעובדה שהחברה תנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים והעומדים לרשותה לטובת שמירה על הסודיות ואבטחת המידע באתר, אך יחד עם זאת הוא מודע למגבלות רשת האינטרנט בקשר עם אבטחת מידע ולתקלות אשר עשויות להיות ואינן בשליטתן של החברה ולפיכך מסכים ומאשר כי החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף שנגרם למשתמש ו/או לצד שלישי בקשר לשימוש שעשה באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל חבות בגין כל שיבוש, טעות או השמטת מידע באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף בקשר לגישה לאתר והשימוש בו או עקב מניעת גישה אליו, ולא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם לציוד המחשב או לכל רכוש של המשתמש, לרבות בשל נגיף מחשב ("וירוס") או יישומי תכנה.
 • החברה לא מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת וכי השימוש באתר יעשה ללא כל הפרעה ו/או הפסקה ו/או תקלה ו/או כשל ומצהירה כי לא תהיה אחראית לאובדן, הפסד או נזק שיגרמו למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהפרעות כאמור.
 • המשתמש מודע כי אין ביכולת החברה לפקח על כל מידע המועלה לאתר, אם יועלה ויוצג באתר, על ידי משתמשים אחרים וכי החברה לא תהיה אחראית לכל פרסום של צד שלישי כאמור.
 1. שונות
  • החברה רשאית בכל עת לערוך שינויים באתר ולהסיר, לתקן, להוסיף או לשנות את המידע המצוי בו ולעדכן מעת לעת את האתר. למשתמש לא תהא כל טענה כלפי החברה בגין שינויים באתר ולא תהיה לו כל טענה בגין תקלות שיתרחשו בגין עדכון השינויים כאמור.
  • לחברה תהא קיימת הזכות לסרב להעניק גישה לאתר לכל משתמש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  • החברה תהא רשאית להמחות את זכויותיה והתחייבויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי, ללא כל חובה מצידה לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
  • החברה תהא רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק בכל עת את פעולת האתר, לתקופה קצובה או באופן קבוע, ללא צורך בהודעה מוקדמת וללא צורך בהסכמת המשתמש לכך.
  • כל הפעילות באתר, לרבות תנאי השימוש, יוכפפו לדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך הנוגע לאתר תהיה נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב, בלבד.
  • ככל וייקבע על ידי כל רשות ו/או ערכאה מוסמכת כי תנאי או יותר מתנאי השימוש בתקנון זה אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אותם סעיפים יוחלפו בסעיפים תקפים אחרים, אשר תוכנם תואם במידה הרבה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים. יובהר כי במקרה כאמור, יתר סעיפי תקנון זה יוותרו בעלי תוקף.
  • המשתמש מוותר על כל טענה כנגד החברה או מי מטעמה בקשר עם הנושאים המוסדרים בתקנון זה ולא יהיה רשאי לבוא בכל טענה ו/או דרישה לחברה.
  • כל שאלה או בעיה הקשורה לאתר או לתנאי השימוש בו וכן בכל הצעה לשיפור או המלצה יש להפנות ל info@rotemshani.com.