הסתיים השיווק
הבניה בעיצומה
בנקודת המפגש בין תל אביב וגבעתיים, ברחוב רחל שבגבעת רמב"ם המבוקשת, נבנה הפרויקט השביעי והמסקרן של החברה בעיר.

מתחם המגורים החדש בגבעת רמב"ם

מתחם המגורים החדש בגבעת רמב"ם

בנקודת המפגש בין תל אביב וגבעתיים, ברחוב רחל שבגבעת רמב"ם המבוקשת, משווק הפרויקט השביעי והמסקרן של החברה בעיר. הפרויקט ממוקם ברחוב פסטורלי ושקט ובמרחק נגיעה משגרת העיר התוססת ומכל הטוב שיש לגבעתיים להציע: פארק ירוק, קניון גבעתיים, ברים ובתי קפה, ותיאטרון גבעתיים.

גם כאן, עמדנו בתוקף על יצירת הערך הגבוה ביותר לבעלי הדירות באמצעות ייזום ואישור תב"ע חדשה שתקבע את הזכויות בפרויקט ואישורה תוך פחות משנה, וכינוס כל בעלי הדירות במתחם תחת פרויקט אחד כדי לאפשר התקדמות מהירה וקידומו של פרויקט אופטימלי.

 

 

הדירות בפרויקט

 במתחם 2 בניינים בני 7 קומות בעלי שפה עיצובית מודרנית ואלגנטית, עם אלמנטים של בניה ירוקה ועיצוב אדריכלי ייחודי. התכנון כולל מרפסות מרווחות המעשירות את הנוף הנשקף מהדירות מחד ומחייה את חלל האורבני מאידך. בפרויקט ניתן דגש על תכנון הדירות, המספק סביבת מגורים אופטימלית עם גמישות מירבית המתאימה למגוון אוכלוסיות.

דירות גן

דירות 3-5 חדרים

מיני פנטהאוזים

פנטהאוזים 6 חדרים

מתחם רחל גבעתיים ממעוף הציפור

הסיפור שלנו

נגן וידאו

רותם שני גבעתיים - החלה הבנייה

נגן וידאו

אירוע הנחת אבן פינה - רחל, גבעתיים

הפרויקט ממוקם ברחוב פסטורלי ושקט ובמרחק נגיעה משגרת העיר התוססת ומכל הטוב שיש לגבעתיים להציע: פארק ירוק, קניון גבעתיים, ברים ובתי קפה, ותיאטרון גבעתיים. 

כתבו עלינו

רותם שני מחדשים את גבעתיים כבר 20 שנה

המסע של רותם שני בגבעתיים החל לפני 20 שנה במרכז העיר, הרבה לפני שכולם זיהו את הפוטנציאל הגלום בה. המחויבות להתחדשות עירונית, התכנון ואיכות הבנייה ששינו את חזות הבניינים ויותר מכל – הסיפוק והשמחה של בעלי הדירות

להתחדש כמו עוף החול

מתחם המגורים רותם שני בגבעתיים הופך בניינים ישנים לסביבת מגורים מודרנית
התחדשות עירונית היא כמו לידה מחדש. מי מאיתנו לא מכיר את הסיפור על עוף החול.