Blog

כאן גרים – רותם שני גני תקווה, השכונה הכי אטרקטיבית בבקעת אונו

לגור בסביבת מגורים אידיאלית באחת הערים האיכותיות ביותר בגוש דן. משפחות רבות לא מוכנות להתפשר על חווית המגורים ולבחור את הטוב ביותר, שכונת רותם שני בגני תקווה סיפקה מענה לכל הסטנדרטים של סביבת מגורים מושלמת.

למצוא דירה מתאימה – זה עסק לא פשוט

למצוא דירה מתאימה – זה עסק לא פשוט, אבל מעבר למפרט, למשכנתא ולמחיר – השכונה בה היא נמצאת משמעותית לא פחות, שהרי בסופו של דבר אם השכנים נאים בעיניכם – הדירה נאה בעיניכם.

איך צריכה להיראות שכונת מגורים משפחתית שמתאימה למגורים נוחים עבור משפחה לאורך שנים?

האדריכל אריק שהם, שתכנן את שכונת המגורים רותם שני בגני תקווה, מסביר ששכונה משפחתית אידיאלית היא כזו שתוכננה מאלף ועד תו ושלא הייתה צריכה להתמודד עם מתחמים קיימים שעברו ריענונים והגבילו את התכנון. במקרה אידיאלי בו השכונה מתחילה מקרקע שלא הייתה בנויה קודם לכן, יש לאדריכלים שליטה גדולה יותר ואפשרות לתכנון מיטבי: ״אפשר ליצור מרקם חדש ויחסי גומלין נכונים בין הבניינים, לרווח ביניהם נכון, ליצור הפניות נעימות לאזורי נוף ולהתחבר למרקם בקיים בצורה טובה״, אומר שהם. כך, שכונה חדשה משמעותה מיצוי הסביבה לטובת המגורים והיא נהנית גם מבניה ירוקה שמתחשבת בכיווני האור, בהצללות ובקרינת השמש, חוסכת בעלויות ושומרת על הסביבה.
שכונה אידיאלית היא שכונה המעניקה למתגוררים בה תחושה של ביטחון אישי ורווחה יחד עם מרחבים ירוקים ופתוחים, מוסדות חינוך איכותיים ומתחמי בילוי ופנאי נגישים וקרובים. בחברת רותם שני זיהו את איכויותיה ויתרונותיה של גני תקווה, בהיותה יישוב בו מתקיימים כל התנאים לשכונה כזו.

שכונת רותם שני גני תקווה

שכונת רותם שני בגני תקווה

סביבת מגורים אידיאלית

כשחושבים על סביבת מגורים אידיאלית, מעבר לאיכות הבנייה, רמת האבזור והנוחות בדירה עצמה, יש לקחת בחשבון גורמים סביבתיים מגוונים. פרויקט גני תקווה של רותם שני ממצה את יתרונותיה של גני תקווה, ואת יתרונותיו של מיקום השכונה ואופי השטח למקסימום, והתוצאה היא שכונה שמספקת לדייריה סביבת מגורים אידיאלית לכל הגילאים.
• מרחבים ירוקים פתוחים – מרחבים בהם יכולים ילדים בני נוער ומבוגרים להיפגש, לשחק ולעסוק בפעילויות ספורט, כולל פארק רחב ידיים בלב השכונה.
• התייחסות להולכי רגל ולעגלות – שכונה תוססת כוללת את בני כל הגילאים. בזכות תכנון אדריכלי מיטבי מתאפשרת להולכי רגל בני כל הגילאים, כולל קשישים, ילדים ועגלות ובהן תינוקות גישה קלה ונוחה למוסדות ומתקנים, ותנועה קלה ובטוחה ברחבי השכונה.
• גישה נוחה וחניות – מספר מתאים של חניות נוחות, כך שלכל דייר יהיה מקום חנייה בסמוך לבניין בו הוא מתגורר, וכן גישה נוחה ומהירה לכבישים בינעירוניים, כך שיוותר לדיירי השכונה כמה שיותר זמן איכות לבלות עם בני משפחותיהם.
• שירותי קהילה – שכונה חיה ותוססת כוללת אוכלוסיה רב גילאית, וחשוב שיהיו בה או בסמיכות אליה מוסדות חינוך, שירותי רפואה מרכז קניות ובילוי וכיוצא בזה.

בתי ספר בגני תקווה - רותם שני גני תקווה השכונה הכי אטרקטיבית בבקעת אונו

מוסדות חינוך וקהילה בשכונת רותם שני בגני תקווה

פנינה נסתרת בלב המטרופולין

לא רבים יודעים זאת, אך גני תקווה היא אחת הערים האיכותיות ביותר בגוש דן, היא ממוקמת במרחק של כתשעה קילומטר בלבד מתל אביב, ומונה כ 21,500 תושבים. העיר מתאפיינת באווירה בטוחה ונעימה של יישוב קהילתי, ומושכת אליה אוכלוסייה איכותית במיוחד בזכות מעלותיה הרבות. גני תקווה זכתה במשך 15 שנים ברציפות ב 5 כוכבי יופי בתחרות 'קריה יפה' שעורכת המועצה לישראל יפה, ודורגה במקום העשירי בפרויקט " מצעד הערים – דירוג 20 היישובים שהכי שווה לחיות בהם" מטעם ידיעות אחרונות. כמו כן, גני תקווה הוגדרה כעיר בטוחה מפני אלימות נגד ילדים, ודורגה במקום ה 9 המכובד ב"מצעד הערים שהכי טוב לגדל בהן ילדים" מטעם עיתון כלכליסט. גני תקווה נחשבת למובילה בתחום החינוך, בעיר מעל ל 40 גני ילדים ותשעה בתי ספר וכן מערך עשיר ומגוון של חוגי העשרה וספורט לילדים, מבוגרים ובני נוער. העיר מושכת אליה אוכלוסייה המבקשת ליהנות מקרבה למטרופולין של תל אביב מחד, ומחיים שלווים וקרבה לטבע מאידך, ומתאפיינת באווירה קהילתית תומכת ונעימה.

דירה לדוגמא - גני תקווה רותם שני

דירה לדוגמא בשכונת רותם שני בגני תקווה

דליה טוריסקי – סמנכ"ל שיווק ברותם שני, היוזמת ומשווקת פרויקטים למגורים ברחבי הארץ, "בשנים האחרונות אנו מתבקשים לא רק לחדש ולרגש, אלא גם לענות באופן מדויק על הצרכים של הלקוחות שלנו. האסטרטגיה שהנחתה את עולם הנדל"ן עד לפני כמה שנים הייתה מוכוונת מוצרים,. היום אני יכולה להגיד בבירור כי עברנו לאסטרטגיה מוכוונת לקוחות: מי הם קהלי היעד שלנו, מה הם רוצים ואיך אנחנו מתאימים את הדירות שלנו לצרכים המשתנים ומאפשרים להם להביע את חותמם על הדירה.
התרגום של החזון הזה למציאות תכנונית בא לידי ביטוי באופן מובהק בפרויקט בגני תקווה, בו הקפדנו על כמה עקרונות: מתחם החדרים מאפשר תכנון גמיש, המאפשר לכל משפחה להתאים את הדירה לצרכים שלה. כלומר – זוג מתבגר המתגורר יעדיף חדרי שינה גדולים ומפנקים, משרד וחלל אירוח הכולל אמבטיה ושירותים, כדי לשמור על הפרטיות של האורחים והמתארחים, לכן יסתפק בשלושה חדרי מגורים חלל אירוח גדול. משפחה עם ילד מתבגר, תעדיף להעניק לו תחושה של פרטיות ותעדיף סוויטה הנפרדת משאר החדרים בבית וכדומה. לצד פרסונליזציה של הדירה למתגוררים בה, שאפנו לייצר סביבת מגורים פונקציונלית, חכמה וגמישה, בה כל מטר רבוע בדירה מנוצל באופן שמתאים בדיוק לצרכים הנוכחיים והעתידיים".

השאירו פרטים לקבלת מידע אודות פרויקטים בשיווק

אולי יעניין אותך גם

© כל הזכויות שמורות
לרותם שני יזמות והשקעות בלבד

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר.
כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב,
אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך.
יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר. כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב, אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך. יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.


© כל הזכויות שמורות לחברת רותם שני יזמות והשקעות בלבד

תקנון האתר- רותם שני

ברוכים הבאים לאתר של חברת רותם שני (להלן: "החברה"). הגישה לאתר זה או כל אתר שהוקם ו/או יוקם ע"י החברה, לבדה או בשיתוף עם אחרים בהתאם לשיקול דעתה של החברה (להלן: "האתר"), והשימוש בו, כפופים לתנאים המפורטים מטה (להלן: "תנאי השימוש"). תנאי השימוש מסדירים את היחסים בין החברה לבין כל אדם המשתמש ו/או גולש ו/או צופה ו/או עושה שימוש בדרך אחרת באתר ובמידע המצוי בו (להלן: "משתמש"), ומהווים חוזה התקשרות בינך לבין החברה. אנא הקפד לעיין בתנאי השימוש באתרנו מאחר ועצם גישתך אליו, השימוש והפעילות שלך באתר מהווים הסכמה בהתנהגות לתנאי השימוש באתר ללא כל הגבלה ו/או הסתייגות. ככל ואינך מסכים לאחד או יותר מתנאי השימוש, הנך מתבקש שלא לבצע כל שימוש באתר. האמור בתקנון זה בלשון זכר יחיד נועד לשם הנוחות בלבד, ומתייחס לגברים ונשים כאחד.

 1. כללי
 • האתר מוצע לציבור כמות שהוא (As Is) ומכיל את כל המידע המופיע בו ובין היתר מידע אודות החברה, פרויקטים שביצעה החברה, תמונות וסרטונים, כתבות ופרסומים שונים. החברה עושה כל שביכולתה לעדכן את המידע על מנת שיהיה מדויק אך יתכן כי המידע אינו שלם או לא מעודכן ומדויק. כמו כן, ייתכן כי יהיו באתר טעויות קולמוס או טעויות טכניות אחרות ביחס למידע המופיע בו והחברה אינה אחראית לאי דיוקים או היעדר עדכון או חוסרים ביחס למידע ולמשתמש לא תהיה כל טענה בקשר לכך.
 • תמונות, שרטוטים, תרשימים, הדמיות ועיצובים שונים המתוארים או מוצגים באתר הינם לצורך המחשה בלבד, אלא אם נאמר אחרת, וייתכנו הבדלים בין המוצגים באתר לבינם בפועל. ככל ותתגלה אי התאמה בין המידע באתר לבין מסמכי החברה הרשמיים, לרבות מידע שמסרו עובדי החברה, בכתב או בעל פה, המידע הנמצא במשרדי החברה ובמסמכיה הרשמיים הוא זה שייחשב כנכון.
 • החברה זכאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מראש, לעדכן ו/או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. כל שינוי בתנאי השימוש יכנס לתוקף מיד עם פרסומו.
 • תנאי השימוש חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו, באמצעות מחשב ו/או כל אמצעי תקשורת אחר.
 1. הגנה על פרטיות ומאגרי מידע

  נושאים אלו מוסדרים במסמך מדיניות הפרטיות הקיים באתר.

 1. זכויות יוצרים וקניין רוחני
  • האתר והמידע המפורט בו, לרבות עיצובו, תוכנו וכן השרטוטים, התרשימים, האיורים, התמונות השמות וסימני המסחר וכל מידע אחר המופיע בו (להלן: "המידע"), מוגנים על ידי זכויות יוצרים ומהווים קניינה הבלעדי של החברה או של צדדים שלישיים אשר התירו לחברה לעשות בהם שימוש באתר. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש במידע ולא להכניס בו שינויים, ו/או לעבד, לערוך, להעתיק, לפרסם, לשכפל, להציג בפומבי ולמכור כל חלק מהמידע, ללא הסכמה מפורשת בכתב ומראש של החברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש הנוגד את דיני זכויות היוצרים וכל דין זר ו/או אמנה בינלאומית.
  • סמל החברה, שמה, שם האתר וכל סימן אחר של החברה (בין אם נרשם ובין אם לאו), מהווים רכוש בלעדי של החברה והשימוש הינו שימוש בלעדי לחברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה אשר עלולה להוות פגיעה בזכויות הקניין על סימני המסחר.
 1. קישורים אלקטרוניים לאתרים אחרים (Links)

  באתר החברה עשויים להופיע קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים על ידי החברה. יובהר כי קישורים אלו נועדו לנוחיותך בלבד ואין לחברה כל שליטה על אתרים אלה ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים באתרי אינטרנט אלה. אין בהכללת קישורים לאתרים אחרים כדי להעיד על תמיכה בתוכן של אתרים אלה, או על כל קשר לאתרים אלה או למפעיליהם. החברה אינה מתחייבת לתקינות הקישורים או לכך שהקישור מתכוון לאתרים אשר אליהם מתיימרים המצביעים האלקטרוניים לקשר. לחברה שיקול דעת בלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.

 2. חובות המשתמש

  המשתמש מתחייב לבצע כל שימוש באתר בהתאם להוראות בתקנון זה ובתום לב. מבלי לגרוע מהאמור, השימוש באתר יעשה בכפוף לכל דין ובהתאם להנחיות החברה ו/או מי מטעמה וכן מצהיר ומתחייב כי בכניסתו לאתר יימנע מכל פגיעה בחברה ו/או בצדדים שלישיים באמצעות השימוש עצם כניסת המשתמש לאתר ופעילותו בו מצביעים על הסכמתו והתחייבותו לפעול או להימנע מלפעול כדלקמן:

 • המשתמש מתחייב שלא לבצע באתר פעולות אשר עלולות להגביל ו/או למנוע ממשתמשים אחרים את השימוש באתר, ולא לבצע כל שימוש שאינו תואם כל דין.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אשר אסור לפרסום בשל היותו מהווה איום, עלבון, הוצאת דיבה, גזענות.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר ללא הסכמה מראש ובכתב של החברה.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר אשר עלול להפר כל זכות קניינית של אחר או זכויות להגנת הפרטיות של אחר.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש מסחרי במידע ובתוכן של האתר ו/או בחלק מהם ולעשות שימוש פרטי ואישי בלבד.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שינוי ו/או להתערב בקוד המקור של האתר ולא לעשות כל שימוש אשר עלול להוות שינוי או מחיקת המידע המוצג באתר או לגרום לשיבוש פעילותו.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשדר, להפיץ מידע הכולל וירוס אשר עלול לחבל.
 • המשתמש מתחייב לשפות ולפצות את החברה, מיד עם דרישתה, בכל מקרה בו החברה תחשוש כי שימוש של המשתמש אינו מתיישב עם תנאים אלו ו/או כל דין וכן בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף וכל הוצאה שייגרמו לה בקשר לתביעה ו/או לדרישה הנובעות מהפרת תנאי השימוש באתר.
 • המשתמש מסכים, כי מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של החברה, במקרים בהם החברה תחשוש כי שימוש המשתמש באתר אינו מתיישב עם הוראות תנאי השימוש ו/או הוראות כל דין, תהא החברה רשאית לבצע כל פעולה על מנת להגן על קניינה ו/או על זכויותיה ו/או זכויות משתמשים אחרים וכן תהיה רשאית החברה להתחקות אחר השימוש של המשתמש באתר ולמנוע מהמשתמש גישה לאתר. עוד יובהר כי החברה תהא רשאית להעביר את דפוסי התנהגות המשתמש באתר וכן פרטים לגבי זהותו לצדדים שלישיים אשר יוכיחו, להנחת דעתה של החברה, כי הינם נפגעים מפעילותו המפרה של המשתמש.
 1. אחריות
 • השימוש באתר החברה הינו על אחריות המשתמש בלבד.
 • המשתמש מצהיר כי הוא מודע לעובדה שהחברה תנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים והעומדים לרשותה לטובת שמירה על הסודיות ואבטחת המידע באתר, אך יחד עם זאת הוא מודע למגבלות רשת האינטרנט בקשר עם אבטחת מידע ולתקלות אשר עשויות להיות ואינן בשליטתן של החברה ולפיכך מסכים ומאשר כי החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף שנגרם למשתמש ו/או לצד שלישי בקשר לשימוש שעשה באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל חבות בגין כל שיבוש, טעות או השמטת מידע באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף בקשר לגישה לאתר והשימוש בו או עקב מניעת גישה אליו, ולא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם לציוד המחשב או לכל רכוש של המשתמש, לרבות בשל נגיף מחשב ("וירוס") או יישומי תכנה.
 • החברה לא מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת וכי השימוש באתר יעשה ללא כל הפרעה ו/או הפסקה ו/או תקלה ו/או כשל ומצהירה כי לא תהיה אחראית לאובדן, הפסד או נזק שיגרמו למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהפרעות כאמור.
 • המשתמש מודע כי אין ביכולת החברה לפקח על כל מידע המועלה לאתר, אם יועלה ויוצג באתר, על ידי משתמשים אחרים וכי החברה לא תהיה אחראית לכל פרסום של צד שלישי כאמור.
 1. שונות
  • החברה רשאית בכל עת לערוך שינויים באתר ולהסיר, לתקן, להוסיף או לשנות את המידע המצוי בו ולעדכן מעת לעת את האתר. למשתמש לא תהא כל טענה כלפי החברה בגין שינויים באתר ולא תהיה לו כל טענה בגין תקלות שיתרחשו בגין עדכון השינויים כאמור.
  • לחברה תהא קיימת הזכות לסרב להעניק גישה לאתר לכל משתמש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  • החברה תהא רשאית להמחות את זכויותיה והתחייבויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי, ללא כל חובה מצידה לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
  • החברה תהא רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק בכל עת את פעולת האתר, לתקופה קצובה או באופן קבוע, ללא צורך בהודעה מוקדמת וללא צורך בהסכמת המשתמש לכך.
  • כל הפעילות באתר, לרבות תנאי השימוש, יוכפפו לדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך הנוגע לאתר תהיה נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב, בלבד.
  • ככל וייקבע על ידי כל רשות ו/או ערכאה מוסמכת כי תנאי או יותר מתנאי השימוש בתקנון זה אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אותם סעיפים יוחלפו בסעיפים תקפים אחרים, אשר תוכנם תואם במידה הרבה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים. יובהר כי במקרה כאמור, יתר סעיפי תקנון זה יוותרו בעלי תוקף.
  • המשתמש מוותר על כל טענה כנגד החברה או מי מטעמה בקשר עם הנושאים המוסדרים בתקנון זה ולא יהיה רשאי לבוא בכל טענה ו/או דרישה לחברה.
  • כל שאלה או בעיה הקשורה לאתר או לתנאי השימוש בו וכן בכל הצעה לשיפור או המלצה יש להפנות ל info@rotemshani.com.