Blog

מכניסים את הטבע הביתה

קבלו את הטרנדים העיצוביים הכי חמים לשנת 2024

איי די דייזין |

תחום העיצוב מביא איתו כל שנה טרנדים חדשים ששמים את יצירת האווירה והחוויה הביתית במרכז. מלאכת העיצוב היא לפני הכל חוויה רגשית האוצרת בתוכה רגעים,

זכרונות וחוויות שאספנו עם השנים. אנחנו מדברים על תהליך אישי שבו אתם יכולים ליצור את החלל המושלם עבורכם. קחו את הזמן, חשבו על הצרכים והרצונות שלכם, והתנסו עם סגנונות עיצוב שונים עד שתמצאו את מה שאתם אוהבים ומדבר אליכם.

מכניסים את הטבע הביתה

בשנים האחרונות, התרגלנו לעשות הכל מהבית, כל חלל בבית ממלא פונקציה נוספת. אז נכון שהבית ממלא היום מספר גדול יותר של תפקידים בחיים שלנו, אבל לפני הכל צריך לזכור שהבית הוא מקום המגורים שלנו – הוא המקום שאנחנו מרגישים הכי בטוחים, ובו אנחנו יוצרים את הזכרונות הכי משמעותיים שלנו.

כל החוויות שלנו בבית נעות סביב חללים מסוימים, והן לא תמיד נוצרות סביב המקומות שאנחנו מצפים מהן להיווצר בהם. מכל רהיט בבית אפשר ליצור חוויה שתישאר איתנו לנצח, והיינו רוצים שהן יהיו הכי נעימות שאפשר, חוויות מנחמות שכיף לחזור אליהן. במיוחד בשביל ליצור את החוויות האלה, אנחנו ב id שמחים להציג לכם את הטרנדים שיעזרו לכם להביא הביתה את התחושות הכי חמימות ומעוררי הרגשות שעושים לנו נעים .

חזרה לטבע

בעולם התובעני בו אנו חיים, לא מפתיע שאנחנו מנסים להתרחק מעט משאון העיר, מהגירויים הבלתי פוסקים, מהמרוץ של החיים. האלטרנטיבה היא הטבע. אין כמו לבלות בחיק הטבע ולשאוב קצת רוגע מפלטת הצבעים שהטבע מציע לנו. תחושה מנחמת כזו, היא בדיוק מה שאנחנו רוצים להכניס אלינו הביתה, במיוחד אחרי יום ארוך, שהדבר היחיד שאנחנו רוצים בסיומו זה להירגע. השנה אנחנו הולכים לעשות את זה בעזרת שילוב של כמה אלמנטים שביחד מחזירים אותנו לטבע, לבסיס.

אחד הכלים החשובים בעיצוב הוא שימוש בפלטת צבעים המתאימה לאווירה שאנו רוצים ליצור. כשאנחנו מדברים על חזרה לטבע, פלטת הצבעים שלנו תכלול רק גוונים צבעים שאפשר למצוא בטבע בצורתם האותנטית, צבעי האדמה על כל גווניהם –  מגווני חלודה ועד גווני בז' שאומנם לא מושכים את תשומת הלב, אבל עדיין עוזרים לקבוע את הטון הכללי. יחד עם גווני האדמה מומלץ לשלב גוונים ירוקים עם אופי קצת יותר ניטרלי כמו מרווה, כדי להכניס יותר חיים לתוך הבית, או צבעי קרם ואפור כדי להעביר תחושה יותר שקטה ונינוחה, במיוחד אם המטרה שלנו היא ליצור אווירה רגועה.

דרך נוספת להכניס את הטבע הביתה היא חיקוי הצורות המצויות בו. שימוש בחומרים טבעיים ואלמנטים מהטבע כמו טקסטורות או פטרנים ללא קווים ישרים, הכל בזרימה אחת, ללא מקטעים. קווים ישרים לרוב מקושרים עם עיצובים יותר מודרניים ואורבניים. כאן החיבור לטבע נעשה בצורה שבה כל חלק אינו עומד לבדו, אלא הוא חלק ממערכת אחת שבה לכל פריט יש את התפקיד שלו, והוא תורם לאיזון.

שואבים השראה מהעבר

נכון שאנחנו רוצים ליצור זכרונות חדשים וחוויות בתוך הבית, אבל הם יכולים גם באותה המידה לגרות את השכל והרגש, וככה בעצם גם להציף זכרונות שכבר קרו בעבר ולגרום לתחושת נוסטלגיה. כדי להשיג את התחושה אנחנו ממליצים על שימוש בפריטי וינטג', שלוקחים אותנו בחזרה לתקופות אחרות ויותר פשוטות. כאן הכי טוב להשתמש בפריטי עץ כהה – כיסאות, שולחנות קפה, ספסלים, פריטי עיצוב, כל מה שיכול להחזיר את הנפש למקום בעבר. הטרנד הזה מתכתב במיוחד עם הסגנון הנורדי שהוא גם אחד הטרנדים החמים היום.

 

מיחזור מנחם

אם כבר דיברנו על חללים שיוצרים חוויה נעימה, השנה אנחנו נרצה ליצור חוויה שתעבוד גם על חושים נוספים מלבד הראייה. כדי לעשות את זה, נעשה שימוש בבדים ומשטחים עם מרקמים יותר גסים ועשירים שמביאים איתם תחושה מנחמת ברגע שצוללים לתוכם. עם עליית המודעות לכל מה שקשור בקיימות, אנחנו רואים בתחום העיצוב שימוש רב יותר ויותר בחומרים מתכלים ובחומרים ממוחזרים. כל הרעיון מאחורי קיימות הוא שהריהוט בבית יישאר איתנו לאורך זמן, והשנה נוכל לראות את זה מתממש בדמות של טקסטיל מגוון בעל מרקמים גסים ובדים הממחזרים פלסטיק. השימוש בחומרים ממוחזרים כגון עץ, פלסטיק, זכוכית ונייר, חומרים שניתן להשתמש בהם כדי ליצור מגוון רחב של מוצרים, החל מריהוט ועד פריטי עיצוב שונים. לדוגמה, ניתן להשתמש בפלסטיק ממוחזר כדי ליצור מוצרי אופנה או מוצרים לבית. רק כדי לסוור את האוזן – אפשר לייצר מטר אחד של בד מ-70 בקבוקי פלסטיק ממוחזרים. ללא ספק מדובר בטרנד שמרגיש טוב גם על הגוף וגם על הנפש.

רשת IDdesign הינה רשת בינלאומית לריהוט ועיצוב הבית.

בהטבה שווה 25% עבור לקוחות מועדון רותם שני!

© כל הזכויות שמורות
לרותם שני יזמות והשקעות בלבד

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר.
כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב,
אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך.
יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר. כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו"ב, אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך. יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת "רותם שני אלה" נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו"מ משפטי.   טל"ח.


© כל הזכויות שמורות לחברת רותם שני יזמות והשקעות בלבד

מועדון הלקוחות של קבוצת רותם שני, מעניק לכם גישה מוקדמת למבצעי פריסייל ומחירים חד פעמיים לרכישת דירה, הטבות בלעדיות במגוון בתי עסק והנחות שוות ממתינות רק לכם.

לקבלת ההטבות השאירו פרטים

תקנון האתר- רותם שני

ברוכים הבאים לאתר של חברת רותם שני (להלן: "החברה"). הגישה לאתר זה או כל אתר שהוקם ו/או יוקם ע"י החברה, לבדה או בשיתוף עם אחרים בהתאם לשיקול דעתה של החברה (להלן: "האתר"), והשימוש בו, כפופים לתנאים המפורטים מטה (להלן: "תנאי השימוש"). תנאי השימוש מסדירים את היחסים בין החברה לבין כל אדם המשתמש ו/או גולש ו/או צופה ו/או עושה שימוש בדרך אחרת באתר ובמידע המצוי בו (להלן: "משתמש"), ומהווים חוזה התקשרות בינך לבין החברה. אנא הקפד לעיין בתנאי השימוש באתרנו מאחר ועצם גישתך אליו, השימוש והפעילות שלך באתר מהווים הסכמה בהתנהגות לתנאי השימוש באתר ללא כל הגבלה ו/או הסתייגות. ככל ואינך מסכים לאחד או יותר מתנאי השימוש, הנך מתבקש שלא לבצע כל שימוש באתר. האמור בתקנון זה בלשון זכר יחיד נועד לשם הנוחות בלבד, ומתייחס לגברים ונשים כאחד.

 1. כללי
 • האתר מוצע לציבור כמות שהוא (As Is) ומכיל את כל המידע המופיע בו ובין היתר מידע אודות החברה, פרויקטים שביצעה החברה, תמונות וסרטונים, כתבות ופרסומים שונים. החברה עושה כל שביכולתה לעדכן את המידע על מנת שיהיה מדויק אך יתכן כי המידע אינו שלם או לא מעודכן ומדויק. כמו כן, ייתכן כי יהיו באתר טעויות קולמוס או טעויות טכניות אחרות ביחס למידע המופיע בו והחברה אינה אחראית לאי דיוקים או היעדר עדכון או חוסרים ביחס למידע ולמשתמש לא תהיה כל טענה בקשר לכך.
 • תמונות, שרטוטים, תרשימים, הדמיות ועיצובים שונים המתוארים או מוצגים באתר הינם לצורך המחשה בלבד, אלא אם נאמר אחרת, וייתכנו הבדלים בין המוצגים באתר לבינם בפועל. ככל ותתגלה אי התאמה בין המידע באתר לבין מסמכי החברה הרשמיים, לרבות מידע שמסרו עובדי החברה, בכתב או בעל פה, המידע הנמצא במשרדי החברה ובמסמכיה הרשמיים הוא זה שייחשב כנכון.
 • החברה זכאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל הודעה מראש, לעדכן ו/או לשנות את תנאי השימוש באתר מעת לעת. כל שינוי בתנאי השימוש יכנס לתוקף מיד עם פרסומו.
 • תנאי השימוש חלים על השימוש באתר ובתכנים הכלולים בו, באמצעות מחשב ו/או כל אמצעי תקשורת אחר.
 1. הגנה על פרטיות ומאגרי מידע

  נושאים אלו מוסדרים במסמך מדיניות הפרטיות הקיים באתר.

 1. זכויות יוצרים וקניין רוחני
  • האתר והמידע המפורט בו, לרבות עיצובו, תוכנו וכן השרטוטים, התרשימים, האיורים, התמונות השמות וסימני המסחר וכל מידע אחר המופיע בו (להלן: "המידע"), מוגנים על ידי זכויות יוצרים ומהווים קניינה הבלעדי של החברה או של צדדים שלישיים אשר התירו לחברה לעשות בהם שימוש באתר. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש במידע ולא להכניס בו שינויים, ו/או לעבד, לערוך, להעתיק, לפרסם, לשכפל, להציג בפומבי ולמכור כל חלק מהמידע, ללא הסכמה מפורשת בכתב ומראש של החברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש הנוגד את דיני זכויות היוצרים וכל דין זר ו/או אמנה בינלאומית.
  • סמל החברה, שמה, שם האתר וכל סימן אחר של החברה (בין אם נרשם ובין אם לאו), מהווים רכוש בלעדי של החברה והשימוש הינו שימוש בלעדי לחברה. המשתמש מתחייב שלא לעשות כל פעולה אשר עלולה להוות פגיעה בזכויות הקניין על סימני המסחר.
 1. קישורים אלקטרוניים לאתרים אחרים (Links)

  באתר החברה עשויים להופיע קישורים לאתרי אינטרנט שאינם מופעלים על ידי החברה. יובהר כי קישורים אלו נועדו לנוחיותך בלבד ואין לחברה כל שליטה על אתרים אלה ואין היא נושאת באחריות לתכנים המופיעים באתרי אינטרנט אלה. אין בהכללת קישורים לאתרים אחרים כדי להעיד על תמיכה בתוכן של אתרים אלה, או על כל קשר לאתרים אלה או למפעיליהם. החברה אינה מתחייבת לתקינות הקישורים או לכך שהקישור מתכוון לאתרים אשר אליהם מתיימרים המצביעים האלקטרוניים לקשר. לחברה שיקול דעת בלעדי להסיר כל קישור מהאתר ו/או להוסיף קישורים נוספים.

 2. חובות המשתמש

  המשתמש מתחייב לבצע כל שימוש באתר בהתאם להוראות בתקנון זה ובתום לב. מבלי לגרוע מהאמור, השימוש באתר יעשה בכפוף לכל דין ובהתאם להנחיות החברה ו/או מי מטעמה וכן מצהיר ומתחייב כי בכניסתו לאתר יימנע מכל פגיעה בחברה ו/או בצדדים שלישיים באמצעות השימוש עצם כניסת המשתמש לאתר ופעילותו בו מצביעים על הסכמתו והתחייבותו לפעול או להימנע מלפעול כדלקמן:

 • המשתמש מתחייב שלא לבצע באתר פעולות אשר עלולות להגביל ו/או למנוע ממשתמשים אחרים את השימוש באתר, ולא לבצע כל שימוש שאינו תואם כל דין.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אשר אסור לפרסום בשל היותו מהווה איום, עלבון, הוצאת דיבה, גזענות.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר ללא הסכמה מראש ובכתב של החברה.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשלוף, לשדר, להפיץ או לפרסם מידע, תוכן וחומר אחר אשר עלול להפר כל זכות קניינית של אחר או זכויות להגנת הפרטיות של אחר.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שימוש מסחרי במידע ובתוכן של האתר ו/או בחלק מהם ולעשות שימוש פרטי ואישי בלבד.
 • המשתמש מתחייב שלא לעשות כל שינוי ו/או להתערב בקוד המקור של האתר ולא לעשות כל שימוש אשר עלול להוות שינוי או מחיקת המידע המוצג באתר או לגרום לשיבוש פעילותו.
 • המשתמש מתחייב שלא להעלות, לשדר, להפיץ מידע הכולל וירוס אשר עלול לחבל.
 • המשתמש מתחייב לשפות ולפצות את החברה, מיד עם דרישתה, בכל מקרה בו החברה תחשוש כי שימוש של המשתמש אינו מתיישב עם תנאים אלו ו/או כל דין וכן בגין כל נזק ישיר ו/או עקיף וכל הוצאה שייגרמו לה בקשר לתביעה ו/או לדרישה הנובעות מהפרת תנאי השימוש באתר.
 • המשתמש מסכים, כי מבלי לפגוע בכל זכות אחרת של החברה, במקרים בהם החברה תחשוש כי שימוש המשתמש באתר אינו מתיישב עם הוראות תנאי השימוש ו/או הוראות כל דין, תהא החברה רשאית לבצע כל פעולה על מנת להגן על קניינה ו/או על זכויותיה ו/או זכויות משתמשים אחרים וכן תהיה רשאית החברה להתחקות אחר השימוש של המשתמש באתר ולמנוע מהמשתמש גישה לאתר. עוד יובהר כי החברה תהא רשאית להעביר את דפוסי התנהגות המשתמש באתר וכן פרטים לגבי זהותו לצדדים שלישיים אשר יוכיחו, להנחת דעתה של החברה, כי הינם נפגעים מפעילותו המפרה של המשתמש.
 1. אחריות
 • השימוש באתר החברה הינו על אחריות המשתמש בלבד.
 • המשתמש מצהיר כי הוא מודע לעובדה שהחברה תנקוט בכל אמצעי הזהירות המקובלים והעומדים לרשותה לטובת שמירה על הסודיות ואבטחת המידע באתר, אך יחד עם זאת הוא מודע למגבלות רשת האינטרנט בקשר עם אבטחת מידע ולתקלות אשר עשויות להיות ואינן בשליטתן של החברה ולפיכך מסכים ומאשר כי החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף שנגרם למשתמש ו/או לצד שלישי בקשר לשימוש שעשה באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל חבות בגין כל שיבוש, טעות או השמטת מידע באתר.
 • החברה לא תהיה אחראית לכל נזק ישיר ו/או עדיף בקשר לגישה לאתר והשימוש בו או עקב מניעת גישה אליו, ולא תהיה אחראית לכל נזק שנגרם לציוד המחשב או לכל רכוש של המשתמש, לרבות בשל נגיף מחשב ("וירוס") או יישומי תכנה.
 • החברה לא מתחייבת כי האתר יהיה זמין בכל עת וכי השימוש באתר יעשה ללא כל הפרעה ו/או הפסקה ו/או תקלה ו/או כשל ומצהירה כי לא תהיה אחראית לאובדן, הפסד או נזק שיגרמו למשתמש או לכל צד שלישי כתוצאה מהפרעות כאמור.
 • המשתמש מודע כי אין ביכולת החברה לפקח על כל מידע המועלה לאתר, אם יועלה ויוצג באתר, על ידי משתמשים אחרים וכי החברה לא תהיה אחראית לכל פרסום של צד שלישי כאמור.
 1. שונות
  • החברה רשאית בכל עת לערוך שינויים באתר ולהסיר, לתקן, להוסיף או לשנות את המידע המצוי בו ולעדכן מעת לעת את האתר. למשתמש לא תהא כל טענה כלפי החברה בגין שינויים באתר ולא תהיה לו כל טענה בגין תקלות שיתרחשו בגין עדכון השינויים כאמור.
  • לחברה תהא קיימת הזכות לסרב להעניק גישה לאתר לכל משתמש בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
  • החברה תהא רשאית להמחות את זכויותיה והתחייבויותיה לפי תנאי שימוש אלה לכל צד שלישי, ללא כל חובה מצידה לפרסם את דבר ההמחאה, כאמור, באתר.
  • החברה תהא רשאית על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק בכל עת את פעולת האתר, לתקופה קצובה או באופן קבוע, ללא צורך בהודעה מוקדמת וללא צורך בהסכמת המשתמש לכך.
  • כל הפעילות באתר, לרבות תנאי השימוש, יוכפפו לדין הישראלי בלבד וסמכות השיפוט הבלעדית בכל סכסוך הנוגע לאתר תהיה נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל אביב, בלבד.
  • ככל וייקבע על ידי כל רשות ו/או ערכאה מוסמכת כי תנאי או יותר מתנאי השימוש בתקנון זה אינו תקף או שאינו בר אכיפה, אותם סעיפים יוחלפו בסעיפים תקפים אחרים, אשר תוכנם תואם במידה הרבה ביותר את כוונת הסעיפים המקוריים. יובהר כי במקרה כאמור, יתר סעיפי תקנון זה יוותרו בעלי תוקף.
  • המשתמש מוותר על כל טענה כנגד החברה או מי מטעמה בקשר עם הנושאים המוסדרים בתקנון זה ולא יהיה רשאי לבוא בכל טענה ו/או דרישה לחברה.
  • כל שאלה או בעיה הקשורה לאתר או לתנאי השימוש בו וכן בכל הצעה לשיפור או המלצה יש להפנות ל info@rotemshani.com.