Blog

אינטליגנציה מלאכותית ועולם הנדל”ן

רותם שני | רותם שני

על נדל”ן ובינה מלאכותית

שחושבים על עולם הנדל”ן מתחברת לנו תמונה של אתרי בנייה ועבודות שטח. כשמחברים את העולם הטכנולוגי והווירטואלי לעולם הנדל”ן מגלים שיש לה המון מקום.

כבר בעשור האחרון, בעולם הנדל”ן שלא ממהר לאמץ טכנולוגיות חדשות, רואים ניצוצות בנושא וכיום חברת נדל”ן שלא מאמצת טכנולוגיות חדשות נשארת מאחור. היום רבים משתמשים באפליקציות לניהול לו”ז ועבודה באתר מה שמייעל וחוסך זמן רב בין השטח למטה. גם הליך מסירת הדירה הפך ליעיל ונוח יותר באמצעות הדיגיטציה, מסמכים דיגיטליים לחתימה ואפשרויות תיעוד פרוטוקול המסירה. מערך לקוחות ומכירות באמצעות מערכות CRM חכמות ועוד. אדריכלים ומתכננים הקדימו לעשות ולהשתמש בכלים טכנולוגים ליצירת מודלים מתאימים.

חברות נדל”ן יכולות למנף שימושים של AI בדרכים שונות כדי לשפר את פעילותן ובעיקר לשפר את חווית הלקוח (הדיירים, הרוכשים ובעלי הקרקע).

ניתוח תחזיתי

חברות נדל”ן יכולות להשתמש בכלי AI שונים על מנת לבצע חיזוי מגמות שוק, שינויים במחירי נכסים, בדיקת ביקוש באזורים ספציפים.
תכנון וייעול באמצעות כלי AI שונים מקבלים סיוע בשרטוט, העבודה מול ההאדריכלים והמתכננים הפכה ליעילה יותר, מהירה יותר ומדויקת יותר. מקבלים היום מודלים מתאימים יותר וישנה דינאמיות גבוהה יותר לשינוים בהתאמה. מה שנותן לנו חסכון בזמן לתכנון בניינים וקבלת היתרים. מה שנותן לנו מרחב הבנה גבוהה יותר להבנת משך זמן הפרויקט.

ייעול זמנים

באמצעות בינה מלאכותית אנו מייעלים את הזמנים מבחינת גורמים שונים לאורך חיי פרויקט, החל משלב ההכנה וההוצאה לפועל של הפרויקט, תכנון הפרויקט, שיווק הפרויקט ומכירת הפרויקט. עם כלים אלו אנו מודדים כל הליך והליך,

מכירות

בעבר, מתעניינים שרוצים לקבל מידע אודות פרויקט היו צריכים להגיע למנהל מכירות על מנת לקבל אינפורמציה או להבין אם יש דירות במלאי למכירה. היום באמצעות כלים טכנולוגים ובינה מלאכותית. ניתן לקבל אינפורמציה ישירה, ניתן לבצע פגישות מכירה יעילות, מלאות בחומרים ומידע עבור המתעניין.

עזרים שיווקיים ומידע ללקוח

היום, העזרים השיווקיים לחברות הנדל”ן הלכו וגדלו, אם עבר היו מפרסמים במדיה המסורתית (שילוט חוצות, עיתונים ועוד) היום יש פרסום פרסונלי ממוקד, היכולת של החברה להתאים את הדירה לצרכים של המתעניין. בנוסף, באמצעות בינה מלאכותית חברות נדל”ן מייצרות סיורים וירטואליים מבוססי בינה מלאכותית ותוכנות בימוי יכולים ליצור חוויות סוחפות עבור קונים פוטנציאליים. טכנולוגיות אלה משתמשות בראייה ממוחשבת כדי להציע סיורים תלת-ממדיים מה שמקל על הלקוחות לדמיין חללים.

שירות לקוחות

יותר מתמיד, נוח וקל והיות בממשק ישיר עם החברה. באמצעות צ’אטבוטים ועוזרים וירטואלים אשר יכולים לטפל בפנויות ולספק מידע חברות הנדל”ן יכולות לצמצם משמעותית זמן תגובה וטיפול במתן מענה לפונים.

חברות הנדל”ן המאמצות טכנולוגיות בינה מלאכותית בהחלט מייעלות את פעולתן ואת כל סביבתם החל מהשגת מענה ללקוחות, ייעול זמני, הנעת פרויקטים ועד ליתרון תחרותי. כיום העולם הולך לשם ולא מפסיק להוציא חידושים בתחום, כמות המערכות והכלים שמפתחים היא גבוהה מאוד ומבצעים התאמות שונות לחברות שמאמצות אותן.

© כל הזכויות שמורות
לרותם שני יזמות והשקעות בלבד

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר.
כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו”ב,
אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך.
יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת “רותם שני אלה” נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו”מ משפטי.   טל”ח.

כל ההדמיות הינן להתרשמות בלבד ולא תחייבנה את החברה. החברה מחויבת אך ורק לתכניות המצורפות להסכמי המכר. כל המידע המופיע באתר, לרבות אך לא רק: סרטונים, הדמיות, תכניות, עיצוב פנים וחוץ, אביזרים, פרטים ריצוף וחיפוי, מידות פתחים (לרבות גודל ומיקום), פיתוח סביבתי, ייעודי מקרקעין, ריהוט, וכיו”ב, אינו מהווה הצעה ו/או התחייבות מצד החברה ומופיע לצורך המחשה והתרשמות בלבד. בעת השארת פרטים בטופס התקשרות הינך מאשר פנייה טלפונית וכן SMS בנושא פנייתך. יחידות דיור בתכנון, בביצוע ובשיווק – כולל יחידות דיור בחברת הבת “רותם שני אלה” נכון לתאריך 12/22 לאחר בחירת נציגות ובמו”מ משפטי.   טל”ח.


© כל הזכויות שמורות לחברת רותם שני יזמות והשקעות בלבד

מועדון הלקוחות של קבוצת רותם שני, מעניק לכם גישה מוקדמת למבצעי פריסייל ומחירים חד פעמיים לרכישת דירה, הטבות בלעדיות במגוון בתי עסק והנחות שוות ממתינות רק לכם.

לקבלת ההטבות השאירו פרטים