X
פרוייקטים > פרוייקטים בשיווק > ברנדייס רעננה
  • 5 חדרים - תמונה להתרשמות בלבד
  • 5 חדרים - תמונה להתרשמות בלבד
  • דירת גן - תמונה להתרשמות בלבד
  • דירת גן - תמונה להתרשמות בלבד
  • דופלקס - התמונה להתרשמות בלבד
  • מיני פנטהאוז - התמונה להתרשמות בלבד
  • מיני פנטהאוז - התמונה להתרשמות בלבד
ברנדייס רעננה


שכונת מגורים חדשה ויוקרתית בלב העיר, אשר מציעה איכות חיים בסביבה שקטה, מטופחת ופסטורלית, לצד קירבה לכל אותם המקומות אליהם טוב להיות נגיש ביום יום, כמו מרכזי הקניות הנוחים, מוסדות החינוך והספורט הנחשבים, בתי הקפה השכונתיים ומוסדות תרבות וקהילה.
אבל הרבה מעבר לנוחות ולשקט, יש לו, למרכז רעננה, קסם בלעדי המאפיין רק אותו, קסם שקשה להסביר... סוד הקסם הוא במרקם האנושי. מרכז רעננה משמר משהו מאותה "רעננה של פעם",יש תחושה של קהילתיות שממש מורגשת באוויר. התחושה הזו היא ביטוי לאנשים החיים כאן.
אנשים ערכיים שנולדו להוביל, האנשים שנולדו להיות במרכז.
הפרויקט שוכן ברחוב ברנדייס, רחוב שקט המשרה אווירה פסטורלית, ועם זאת ממוקם בלב ליבו של מרכז רעננה, אזור בו כבר מזמן נדיר למצוא בנייה חדשה.
המתחם כולל חמישה מבננים בשטח של כ-6 דונם, סביב גינה גדולה. הבניינים במתחם זכו לעיצוב אדריכלי מתקדם של משרד לוטן אדריכלים, ובנוסף זכו גם למיקסום אופטימלי של החללים הפנימיים בידי משרד אדריכלות הפנים של ליאורה ניב פרומצ'נקו .
מגוון הדירות שבפרויקט לצד תפישת העולם שלנו ברותם שני, לפיה אנחנו מתמקדים בכל אחת ואחד מלקוחותינו, מאפשרים לנו להתאים בעבור כל אחד את חווית המגורים המושלמת, עליה הוא חלם.
הפרוייקט נמצא בשלבי ביצוע מתקדמים.

 

התכנים המובאים באתר זה הינם לצרכי שיווק בלבד ואינם מהווים הצעה מחייבת כלפי מאן דהוא..

כל המידע, ההדמיות והתמונות, הכלולים באתר מיועדים להתרשמות ולצורכי מידע כללי בלבדואין בהם משום התחייבות של החברה, לרבות בקשר עם מפרטים, גדלים, מידות, רישומים, איורים, וכל אלמנט אחר כלשהו ואלה נתונים וכפופים לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

מבלי לגרוע מן האמור, פרטי ריהוט ו/או אביזרים ו/או ריצוף, לרבות ריצוף עץ (“דקים”) ו/או פרגולות ו/או מתקנים ו/או כלים ו/או אביזרים ו/או מכשירים הכלולים בתמונות נועדו להמחשה בלבד ואינם כלולים בדירה הנמכרת. החברה תהא מחויבת רק עפ”י מפרט המכר ותוכניות המכר, שיהוו חלק בלתי נפרד מהסכם רכישה החתום כדין על ידי הצדדים.

 

טל.ח - כל הזכויות שמורות 

אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטיך לשום גוף מסחרי, ציבורי או פרטי ולעשות בפרטי ההתקשרות שימוש הולם וזאת על מנת ליידע אותך על מבצעים, הטבות והזדמנויות בלעדיות לחברי מועדון לקוחותינו.

בהתאם לחוק, ניתנת לך בזאת הזדמנות להודיע לחברה כי אינך מעוניין לקבל מידע על הזדמנויות מיוחדות לחברי המועדון. ניתן בכל עת להסיר את פרטיך ממועדון הלקוחות של החברה במקום המיועד לכך בכל אמצעי שיימסר לך במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו\או סמס.

החברה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA.
תקן ישראלי זה, זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת - Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. ולכן חברתנו פועלת בימים אלנו להקמת אתר חדש.

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות הניתן.

יצירת קשר אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא , צור קשר באחת מהדרכים הבאות:

טלפון: 09-9579577

פקס: 09-9579571

דואר אלקטרוני:  office@rotemshani.com

רכזת הנגישות בחברה: ספיר סער

09-9579577
התכנים, ההדמיות, וכל הפרטים המובאים באתר זה הינם לצרכי שיווק בלבד ואין בהם משום התחייבות של החברה.