X
אודות
קיבוץ גליל-ים

אודות רותם שני

במשך למעלה משני עשורים מעניקה חברת רותם שני לאלפי רוכשים את הבית אשר תמיד חלמו עליו. כל פרט ופרט נלקחו בחשבון על מנת לייצר את חווית המגורים המושלמת לכל דייר ודייר.

בחירת המיקום האידיאלי, התכנון הדקדקני והגמיש, המותאם אישית לצרכיו של כל לקוח, הבחירה בחומרים הטובים ביותר ובאנשי המקצוע הנכונים ביותר – כל זאת על מנת להגשים לכל רוכש חלום אישי של חווית מגורים מושלמת.

הקבוצה נהנית מאיתנות פיננסית בשל הותק והניסיון, אשר צברה במהלך השנים, וכן מגיבוי נרחב של מוסדות פיננסיים ידועים כדוגמת קרן הגשמה ובנקים מובילים במשק. העוצמה הפיננסית של קבוצת רותם שני מאפשרת לה להמשיך ולהוביל את פיתוח הנדל"ן בישראל ולהעניק לכל לקוח את הבית עליו תמיד חלם.

התכנון החכם, תשומת הלב והביצוע המוקפד ניכרים בכל פרויקט ופרויקט, הבולטים ביניהם הם , רותם שני גני תקווה – השכונה החדשה של גוש דן , מגדלי רותם שני - שכונת המגורים המובילה ברעננה, פרויקט רותם שני הירקון תל אביב – מגדל היוקרה על חוף ימה של תל אביב., רותם שני ההגנה גבעתיים - מתחם מגורי היוקרה בשכונת רמב"ם בגבעתיים, רותם שני בצרון תל אביב – פרויקט מגורים עטור פרסים בשכונת בצרון בתל אביב.

הדאגה המרבית לצרכי כל דייר, הליווי האישי ותודעת השירות המפותחת הביאו לצמיחתו של קהל לקוחות נאמן ושבע רצון, אשר מתרחב עם הקבוצה ומהווה נדבך נוסף במוניטין של רותם שני כחברה מובילה בחוד החנית של פיתוח הנדל"ן בישראל!

 

התכנים המובאים באתר זה הינם לצרכי שיווק בלבד ואינם מהווים הצעה מחייבת כלפי מאן דהוא..

כל המידע, ההדמיות והתמונות, הכלולים באתר מיועדים להתרשמות ולצורכי מידע כללי בלבדואין בהם משום התחייבות של החברה, לרבות בקשר עם מפרטים, גדלים, מידות, רישומים, איורים, וכל אלמנט אחר כלשהו ואלה נתונים וכפופים לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

מבלי לגרוע מן האמור, פרטי ריהוט ו/או אביזרים ו/או ריצוף, לרבות ריצוף עץ (“דקים”) ו/או פרגולות ו/או מתקנים ו/או כלים ו/או אביזרים ו/או מכשירים הכלולים בתמונות נועדו להמחשה בלבד ואינם כלולים בדירה הנמכרת. החברה תהא מחויבת רק עפ”י מפרט המכר ותוכניות המכר, שיהוו חלק בלתי נפרד מהסכם רכישה החתום כדין על ידי הצדדים.

 

טל.ח - כל הזכויות שמורות 

אנו מתחייבים שלא להעביר את פרטיך לשום גוף מסחרי, ציבורי או פרטי ולעשות בפרטי ההתקשרות שימוש הולם וזאת על מנת ליידע אותך על מבצעים, הטבות והזדמנויות בלעדיות לחברי מועדון לקוחותינו.

בהתאם לחוק, ניתנת לך בזאת הזדמנות להודיע לחברה כי אינך מעוניין לקבל מידע על הזדמנויות מיוחדות לחברי המועדון. ניתן בכל עת להסיר את פרטיך ממועדון הלקוחות של החברה במקום המיועד לכך בכל אמצעי שיימסר לך במסגרת כל הודעת דואר אלקטרוני ו\או סמס.

החברה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA.
תקן ישראלי זה, זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת - Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

יש לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם נגישים. ולכן חברתנו פועלת בימים אלנו להקמת אתר חדש.

נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות הניתן.

יצירת קשר אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא , צור קשר באחת מהדרכים הבאות:

טלפון: 09-9579577

פקס: 09-9579571

דואר אלקטרוני:  office@rotemshani.com

רכזת הנגישות בחברה: ספיר סער

09-9579577
התכנים, ההדמיות, וכל הפרטים המובאים באתר זה הינם לצרכי שיווק בלבד ואין בהם משום התחייבות של החברה.